Cestovani

Constance Hotels Maldives

Pohádkový resort

Souostroví Maledivy, oficiálním názvem Maledivská republika, je tvořeno řadou ostrovů poblíž rovníku v Indickém oceánu.

Vzhled tropického ráje umocňují překrásné písčité pláže  lemující celé pobřeží, průzračná voda, korálové útesy a fauna i flóra všeho druhu. Nejvhodnější dobou k návštěvě Malediv je období od února do dubna, kdy je zde nejtepleji a nejslunečněji.
Jconstans1edním ze dvou komplexů, které Constance Hotels na Maledivy umístil, je Halaveli Resort. Tato čarovná oáza klidu se nachází v North Ari Atoll, kde v blízkosti tyrkysové laguny nabízí svým hostům ubytování v 86 luxusních vilách. O tělo i duši návštěvníků zde pečují špičkoví terapeuti v Le Spa de Constance, kde lze kromě kvalitních masáží využít vířivky, sauny či mnoho bazénů. Gurmány jistě potěší tři restaurace, v nichž jsou servírovány vybrané pokrmy nejlepší kvality. Milovníci sportů mohou navštívit tenisové kurty či hřiště na volleyball. Příznivci potápění jistě ocení TGI Diving Center.

 
constansConstance Moofushi Resort nacházející se v South Ari Atoll je všeobecně považován za jedno z nejlepších míst k potápění na světě. Elegance bosých nohou je zde kombinována s luxusem celého resortu. Ubytovat se můžete v 86 vodních vilách a 24 plážových. Prvotřídní delikatesy jsou zde podávány ve dvou restauracích a další dva bary zajišťují návštěvníkům výbornou zábavu. Lázně Spa de Constance, nacházející se na vodě, nabízí přírodní léčení pomocí masáží a speciálních olejů. Energii získanou ze slunce mohou hosté využít při plavání v bazénu, aerobiku, potápění či obyčejném šnorchlování.

www.constancehotels.com