Krasa

Estetická medicína nového tisíciletí – splňte si svůj sen

aurumEstetická medicína nového tisíciletí – splňte si svůj sen

Sedíme v příjemných luxusních prostorách Aurum Clinic na Malé Straně a hovoříme se zakladatelkou kliniky, paní MUDr. Milenou Vojtíškovou.

Paní doktorko, o jaké zákroky je na vaší klinice největší zájem?
Především jsou to omlazovací procedury, odstraňování vrásek a získání mladistvějšího vzhledu, dále korekce některých vývojových vad, jako jsou asymetrie těla, dále zpevnění a zvětšení prsou a korekce nadměrného pocení, a to jak v podpaždí, tak na ploskách rukou či nohou.

Jaké další služby klientům Aurum Clinic nabízíte?
Prostřednictvím výživové terapie nabízíme také péči o celkovou vitalitu organismu, posílení obranyschopnosti, dále metabolickou poradnu zaměřenou na snižování váhy, korekci postavy, a také kosmetiku a vizážistiku.

Nabízíte tedy klientům péči i o vnitřní mládí?
Chceme žít dlouho a kvalitně, tedy bez vrásek, ale také bez nemocí a bez léků. Proto je zásadní, abychom se naučili správné prevenci, stejně jako se tomu děje v asijských státech. Proto v rámci metabolického a výživového poradenství využíváme také speciální přístroj – biofotonický skener, který nás informuje o obranyschopnosti našeho těla vůči volným radikálům, jež jsou příčinou mnoha civilizačních chorob, jako jsou cukrovka, neplodnost, kardiovaskulární nemoci či různé formy zhoubného bujení.

Na jakém principu tento přístroj funguje?
Diagnóza se provádí pomocí Ramanovy spektroskopie, která byla oceněna Nobelovou cenou. Skenování se provádí přiložením dlaně k přístroji, trvá dvě minuty a díky své praktičnosti je měření vhodné a dostupné pro všechny věkové skupiny.

Jak postupujete v případě, že u klienta zjistíte nízké hodnoty obranyschopnosti?
Pokud se ochrana před volnými radikály ukáže jako nedostatečná, nabídneme klientovi řešení, jak tuto ochranu zvýšit. Obrovskou výhodou je právě měřitelnost tohoto parametru, jelikož dodnes nikdo nevěděl, zda to, co pro své zdraví v dobré víře sní a vypije, je vhodné a dostatečné.

Jaká je tedy celková koncepce vaší kliniky?
Proces omlazení chápu jako harmonii krásy vnější a krásy vnitřní, tedy soulad zevnějšku a vnitřní vitality. Zabýváme se tedy krásou vnější, což je prevence vrásek a stárnutí, dále jejich řešením omlazovacími zákroky, a nabízíme také následnou dlouhodobou péči ve formě pravidelných kontrol a konzultací. Zabýváme se ale rovněž krásou vnitřní. A to je celkové zdraví a vitalita klienta, která by měla s jeho zevnějškem korespondovat.

Poradenskou činnost, kterou nabízíte, si hradí klienti?
V žádném případě. Celé spektrum poradenských služeb, jež souvisí s plánovanými zákroky a úpravami, provádíme zcela bezplatně.

Jak vás mohou budoucí klienti kontaktovat?
Nejrychlejší je vyhledat můj kontakt na naší webové adrese www.aurumclinic.eu.

V čem je tajemství úspěchu vaši kliniky?
Jednoznačně originalita používaných materiálů a individuální, komplexní a dlouhodobý přístup ke klientovi. Náš anti-agingový přístup nabízí omlazení pleti a navrácení mladistvého vzhledu, ale také omlazení celého organismu.