Business

Moser: Obrazy ve skle

Ručně ryté křišťálové výrobky představují vrchol řemeslné tvorby moserovských sklářů, brusičů a především rytců. Umělecké rytí je nejnáročnějším způsobem zušlechťování skla. Detailní rytiny, které vynikají živostí a opravdovostí, jsou vrcholnou ukázkou osobitého ryteckého stylu sklárny Moser patřícího k nejlepším na světě.

Základem rytiny je špičková kresba předlohy. Námět zde dostane své reálné obrysy a tvary. Podle náročnosti vytvořené předlohy pak mistr pracuje na rytině několik týdnů až měsíců. Jemnými a precizními tahy ryteckých kotoučků různé velikosti a tvrdosti tvoří  trpělivě své dílo – obraz ve skle.
Ryteckému umění garantovanému značkou Moser je oprávněně věnován zájem historiků umění a sklářských odborníků z Čech i zahraničí. Moserovské precizně ryté sklo je vysoce ceněno pro svoji řemeslnou i uměleckou náročnost a detail, který je naprosto ojedinělý a unikátní v celosvětovém měřítku.
Přijměte pozvání do prodejních galerií Moser, kde se přesvědčíte o originalitě uměleckých rytých skvostů z produkce sklárny Moser.

One Response

  1. I cannot agree more, as my brother went on to become a volunteer in Syria, fighting alongside Syrian moderate opposition versus Assad – and died. All because US did not stop Assad in 2011-2012.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.