Krasa

Klinika ALTOS: Nejnovější technologie

Klinika ALTOS

Nejnovější technologie

v oblasti estetické medicíny a laserové dermatologie

Klinika laserové a estetické medicíny ALTOS přivítala své první pacienty začátkem února. Specializuje se na dermatologické problémy, korektivní dermatologii, neinvazivní liposukci, tvarování těla, omlazení pleti, aplikaci výplní a botulotoxinu.

Pýchou kliniky jsou nejmodernější laserová zařízení od italského výrobce DEKA. Tým odborníků kliniky je vyškolen nejlepšími lékaři společnosti DEKA ve Florencii. Klinika ALTOS je v současné době jediným pracovištěm v České republice vybaveným posledním modelem speciálního špičkového cévního laseru DEKA Synchro.

„K radosti z pohledu do zrcadla, ke zvýšení sebevědomí a vlastní spoko-jenosti a harmonii někdy stačí opravdu málo. Elixír mládí dosud nikdo nevynalezl, avšak novodobá medicína dokáže zázraky. Naše klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a specializuje se na laserovou estetic-kou dermatologii. Dlouholeté zkušenosti a odbornost našeho týmu lékařů a kvalifikovaného zdravotnického personálu zaručují služby na nejvyšší úrovni – od léčby akné a pigmentace, odstranění žilek a novotvarů, korek-ce vrásek a epilace až po zákroky plastické chirurgie a konzultace z oblasti výživy,“ komentovala otevření kliniky majitelka Zulfiya Yudintseva. „Jsme tady pro vás, abychom zvýraznili vaši přirozenou krásu.“

Omlazení bez skalpelu

Inovativní laserový systém SmartXide2 DOT+RF od společnosti DEKA využívá jedinečnou technologii působením CO2 laseru a zdroje radiofrek-venčních vln pro odstranění všech vad pleti a změn spojených s jejím stárnutím. SmartXide2 DOT+RF má mimořádný vliv na cílové tkáně

a výrazně stimuluje tvorbu kolagenu. Výhody tohoto systému jsou zřejmé. Už není třeba používat pro všechny procedury vysílání jednotlivých impulzů, jelikož je vyvinuta celá řada impulzních režimů pro dosažení maximální účinnosti, minimální invazivity a nejlepších výsledků.

Epilace a odstranění pigmentových skvrn

Nejvýkonnější alexandritový laser od společnosti DEKA nyní pomůže v boji proti nežádoucímu ochlupení. Jedná se o jediný laser na světě, jenž má okamžitý efekt „čisté epilace“. Tento typ laseru je také účinný při odstraňování tmavých chloupků na světlé kůži. Moderní vestavěný chla-dicí systém laseru zabraňuje pocitu bolesti v průběhu procedury a chrání pokožku před popálením. Z tohoto důvodu lze tvrdit, že odstraňování chloupků pomocí tohoto laseru je zcela bezbolestné. Alexandritový laser je úspěšně používán také při odstraňování pigmentových skvrn. Problémy cévních patologií s maximální účinností řeší univerzální neodymový laser, jenž je součástí platformy Synchro REPLA:Y. Tento nej-novější laserový systém kombinuje nejmodernější a nejúčinnější techniky v jednom přístroji: alexandritový laser, neodymový laser (Nd:YAG), IPL pro fotoepilaci, léčbu akné a neablativní omlazování kůže.

Jarní beauty plán kliniky ALTOS

Jak oživit pleť? Jak zhubnout?

Na co je třeba se zaměřit nejdříve? Stanovme si správné priority a zcela se věnujme příjemným jarním proměnám!

Budete-li se držet promyšleného plánu krásy od kliniky estetické medicíny ALTOS, můžete se rychle a efektivně zbavit následků zimy a mít štíhlou postavu i dosáhnout celkového omlazení těla a obličeje.

1. Práce na postavě začíná přístrojovou diagnostikou složení těla.

Patentovaná technologie společnosti InBody umožňuje provádět naprosto přesné měření váhy, poměru vody, tělesného tuku, svalové hmoty a jiných prvků tvořících lidské tělo. Na základě těchto přesných výpočtů odborník určuje další kroky.

2. Konzultace dietologa a sestavení individuálního výživového plánu s programem pohybových aktivit podle analýzy metabolismu a kondice.

3. Zdokonalení kontur obličeje a těla.

V klinice ALTOS zkušení odborníci zkombinují aktivity jedinečné platformy TriActive Plus, obsahující laser, ultrazvuk a radiofrekvenční vlny a vytvoří individuální program pro boj s nedokonalostmi, jako jsou celulitida, lokální tuková úložiště a ochablost kůže. V průměru je nutné provést 6–8 procedur v týdenním intervalu. Vlny produkované jednotlivými nástavci této platformy vyvolávají vibrace, které jsou velmi účinné při rozpouštění a spalování tuků, zejména u pokročilých stádií celulitidy. Nová ultrazvuková technologie TriActive Plus sti-muluje cévní cirkulaci a odtok tekutin speciálním posilováním tkáně. Ultrazvuková liposukce umožňuje odbourávání tuku v problémových partiích – břicho, boky, zadeček, stehna, kolena, paže, ruce, krk, pod-bradek. Výsledek každého ošetření – minus 3 až 4 cm! Po opakování kůry (4–6krát) efekt přetrvává několik let.

4. Tělová mezoterapie je nejpřirozenější způsob, jak se zbavit celulitidy, nadváhy, strií a jizev.

Během mezoterapie těla se v podkoží zlepšuje krevní oběh, urychluje se metabolismus a podporuje obnova buněk. Speciální léčivé roztoky se aplikují mikroinjekcemi do kůže, ošetření tak je téměř bezbolestné. Procedura obvykle netrvá déle než 10–15 minut, jejich počet vždy určuje lékař.

5. Metoda ultrazvukového liftingu Ulthera – senzace v celosvětovém kosmetickém průmyslu.

Tato inovativní technologie je nyní k dispozici i v ČR. Systém Ulthera je speciálně naprogramován pro každou jednotlivou oblast obličeje. Pomocí tři senzorů lékař sleduje celý průběh ošetření na monitoru

a přesně vidí, kam zacílit ultrazvukovou energii. Vysokou účinnost zákroků potvrzuje nejvyšší medicínská certifikační autorita – Americká vládní agentura pro správu léků a potravin (FDA).

Jak oživit pleť? Jak zhubnout?

Na co je třeba se zaměřit nejdříve? Stanovme si správné priority a zcela se věnujme příjemným jarním proměnám! Budete-li se držet promyšleného plánu krásy od kliniky estetické medicíny ALTOS, můžete se rychle a efektivně zbavit následků zimy a mít štíhlou postavu i dosáhnout celkového omlazení těla a obličeje.

6. Boj proti celulitidě a křečovým žilám.

Lymfodrenáž je skvělá metoda, založená na přerušované kompresi končetin. Vytváří tlakové vlny, které podporují jak lymfatický, tak žilní systém.

Díky působení stlačeného vzduchu dodávaného skrz speciální multiko-morový přístroj dochází k eliminaci otoků, uvolňování napětí ve sva-lech, výraznému snížení obvodů drenážovaných končetin a k vyhlazení pokožky. Dochází k prevenci křečových žil, celulitidy a obezity. Jedna procedura nahrazuje 20–30 ručních masáží. Kurz obvykle obsahuje 10–15 sezení po 30 minutách. Doporučuje se provádět lymfodrenáž 2–3krát týdně. Pokud je nutné, kúra se opakuje po 5–6 měsících.

7. Masáže a péče o tělo s profesionální kosmetikou ERICSON LABORATOIRE.

Klinika ALTOS nabízí širokou škálu různých typů masáží: švédskou klasickou, reflexní, sportovní, masáž horkými lávovými kameny, japonskou masáž Amatsu, Breussovu masáž, masáž metodou Dorna. Všechny přispívají k celkové relaxaci, zlepšení krevního oběhu

a trávení.

Pro dosažení maximálního efektu a kompletního řešení všech kos-metických problémů používáme profesionální kosmetiku ERICSON LABORATOIRE. Odborníci této francouzské značky používají vyso-ce kvalitní suroviny a nejmodernější výrobní postupy, které splňují ty nejpřísnější mezinárodní standardy.

Profesionální ošetření těla od ERICSON LABORATOIRE, navržené s přihlédnutím ke všem souvislostem vzniku a dalšího rozvoje celuliti-dy, mají vysoce efektivní účinek na proces lipolýzy tukové tkáně, zvý-šení pružnosti a tonusu pokožky, stimulují lymfatický a krevní oběh a podporují detoxikaci organismu. Profesionální přístup předpokládá sestavení individuálního programu pro každého klienta kombinujícího různé metody ošetření. Programy se zakládají na fito- a aromaterapii, léčebných účincích mořské soli, řas a minerálního bahna, působení lipolytických a anti-agingových přípravků. Kosmetické výrobky jsou obohacené o přírodní oleje a vitamíny, ovocné kyseliny a enzymy

a bioaktivní bylinné směsi.

Příjemný a ochotný personál vám pomůže vybrat z celé škály služeb ty, které jsou nezbytné pravě pro vás.

Objednat se na osobní konzultaci do kliniky ALTOS je možné během otevírací doby:

od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00, v sobotu a neděli po předchozí domluvě.