Cestovani

Luxusní resort s královskými tradicemi

Tomuto útulnému letovisku příroda dala do vínku léčivé minerální prameny. Voda z nich blahodárně účinkuje na celé lidské tělo, zlepšuje trávení a látkovou výměnu. Prameny mají takovou pověst, že dokonce stačí jen pobývat v těchto místech, a zázračný léčivý účinek se ihned projeví. Lidé unavení civilizací v Karlových Varech doslova ožívají před očima.

Karlovarské prameny vždy byly poutním místem šlechty a bohémy, usilující o zlepšení fyzické kondice a zároveň o královskou zábavu v neuvěřitelně krásných místech. V průběhu let se toho v lázních změnilo jen málo – stále se můžete kochat malebnými domky podél nábřeží řeky Teplá, překrásnými pavilonky a majestátními kolonádami i zvukem podkov dopadajících na dlažbu ulic, kterými kolem teras vyhlášených restaurací a módních butiků pomalu projíždí kočáry.

Dnes proslulé lázeňské město Karlovy Vary je ozdravným střediskem nejvyšší třídy známým nejen v České republice, ale i v zahraničí. Základem tohoto úspěchu je využívání nejnovějších technologií balneo medicíny, množství luxusních hotelů, poskytujících vysoce kvalitní a profesionální služby, unikátní romantická atmosféra města s bohatým kulturním životem a tradičními festivaly, mírné klima, léčivý čerstvý vzduch a krásná příroda.

www.karlovyvary.cz