Krasa

MUDr. Milena Vojtíšková

aurumMUDr. Milena Vojtíšková

Estetická medicína nového tisíciletí – harmonie krásy vnější a vnitřní

Na Malé Straně otevřela brány nová klinika estetické medicíny s unikátním programem komplexní estetické a anti-agingové péče.

Sedíme v příjemných prostorách ve Zborovské ulici a hovoříme se zakladatelkou kliniky, paní MUDr. Milenou Vojtíškovou.

Paní doktorko, jaká je filozofie vaší práce?
Naším cílem je, aby klienti odcházeli maximálně spokojeni. Nabízíme proto péči, která je komplexní. Např. žena, jež nás navštíví, má možnost odejít nejen mladší a krásnější, ale také zdravě sebevědomá a se znalostí, jak se má líčit, jak oblékat (které střihy a délky jí sluší, jaké barvy má volit), jak pečovat o své tělo i pokožku, jaký účes a barva vlasů je pro ni ta pravá a jak se stravovat, aby její postava nezaznamenávala známky stárnutí. Anti-aging není pouze péče o pleť a její omlazení, ale péče o celý organismus. Je to harmonie krásy vnější a krásy vnitřní, tedy soulad zevnějšku a vnitřní vitality. Zabýváme se krásou vnější, což je prevence vrásek a stárnutí, veškeré omlazovací zákroky, redukce vrásek, řešení estetických vad a nabízíme rovněž komplexní následnou péči, aby daný zákrok vydržel co nejdéle. Zabýváme se ale také krásou vnitřní – a to je celkové zdraví a vitalita klienta, která by měla s jeho zevnějškem korespondovat. Kromě estetických zákroků a individuálního výživového poradenství nabízíme také metabolickou poradnu zaměřenou na snižování váhy a formování postavy, dále stylingové poradenství a speciální terapii na zvládání stresu a situací, které znemožňují klientům žít plnohodnotný život.

Kdo tvoří vaši klientelu?
Jsou to lidé toužící především po omlazení a všichni, kteří chtějí mít stárnutí pod kontrolou. Dále lidé nespokojení se svou postavou, lidé nespokojení se svým celkovým vzhledem a životním stylem, lidé toužící po změně.

Co oslovuje vaši klientelu?
Především je to mini invazivita estetických výkonů, které nabízíme. Ihned po zákroku klienti odcházejí domů či zpět do práce. Mohou odjet vlastním autem nebo odletět letadlem. Dále je pro klienty velmi přitažlivé, že naše klinika nabízí omlazovací zákroky, které nezmění výraz tváře, minimálně ovlivní mimiku a lze je provádět celoročně. Naším cílem je, aby klient vypadal přirozeně. A v neposlední řadě jde o komplexnost péče. Mladistvý vzhled, to ale nejsou jen vrásky, ale také to, co celé tělo vyzařuje, tedy vnitřní pohoda, sebevědomí, elán, radost a spokojenost. Tento výsledek je naší prioritou.

V jakém věkovém rozmezí se pohybuje vaše klientela?
Nejmladší klientce je dvacet let. Nejstarší dámě, o kterou pečuji, je pětasedmdesát let.

Jaké další plány má vaše klinika do budoucna?
Nabídku přizpůsobujeme poptávce. V tomto okamžiku se věnujeme rozšíření zákroků z oblasti plastické chirurgie.

Jste také zakladatelkou charitativního nadačního fondu, to pro estetickou medicínu není typické…
Víte, potřebuji mít vnitřně pocit vyváženosti, nemohu se věnovat jen čistě komerční práci. Proto jsem založila nadační fond pro vzácná a nevyléčitelná onemocnění. To mi umožňuje propojit příjemné s užitečným. Naše krásné prostory jistě budeme moci využít k charitativním akcím pro tyto nemocné.

Aurum Aesthetic Clinic
Zborovská 56
Praha 5 – Malá Strana
Tel.: +420 725 966 946