Cestovani

Navrácení Národního domu Karlovarákům

Grandhotel Ambassador Národní dům v květnu slaví 1. výročí svého otevření

Grandhotel Ambassador oživil tradice – navrátil obyvatelům Karlových Varů světoznámé historicko-společenské centrum Národní dům. Hotel nabízí širokou škálu služeb, jako jsou ubytování v nově vybudovaných prvotřídních apartmánech a stylově zařízených pokojích, založených na nejmodernějších balneologických principech lázeňské procedury, luxusní wellness procedury i kulinářské speciality v neopakovatelné atmosféře restaurace, kavárny nebo baru. Má všechny podmínky pro organizaci kongresů a konferencí, firemních akcí a jakýchkoli dalších setkání.

Po slavnostním otevřeí hotelu dne 1. 5. 2015 zde proběhla spousta významných akcí: zahájení lázeňské sezony, MFF, silvestrovský galavečer, plesová sezona – maturitní i společenské plesy včetně I. Reprezentačního plesu Národního domu, koncerty populárních umělců a KSO.

Připravuje se Galavečer boxu – dne 23. 4. 2016 od 17:00 proběhnou zápasy všech váhových kategorií s účastí boxerů z České republiky, Německa a Maďarska, včetně utkání žen.

Využijte možnosti lázeňského pobytu, gastronomických zážitků, skvělých rautů, společenských akcí apod. v Grandhotelu Ambassador Národní dům jako již tisíce hostů ze všech koutů světa, mezi které patří klientela česká, ruská, německá, arabská aj.

www.grandhotel-ambassador.cz