Krasa

Salon Vestalka

Spa je nejen nejúčinnější způsob, jak dosáhnout excelentního vzhledu pomocí odborných ošetření obličeje a těla, ale také cesta k nalezení vnitřní harmonie, zbavení se únavy, stresu – a to zdaleka není kompletní seznam možností, které zákazníkům nabízí unikátní spa salon Vestalka. Majitelka salonu Marina Glazunová vypráví o aspektech, které odlišují salon Vestalka od ostatních spa salonů v Praze, ale i o novinkách ze světa spa služeb.

vestalkaMarino, řekněte nám, prosím, něco o profilu vašeho salonu.

Vestalka je opravdu jedinečný salon. Pouze zde profesionálové používají exkluzivní zařízení revolučního systému omlazení a regenerace pleti od izraelské firmy Viora – Reaction, Pristine, Infusion a další a provádějí procedury s použitím unikátních kapslí SlimLinePODTM. Tým odborníků v salonu Vestalka individuálně zvolí komplex postupů a metod, které jsou vhodné právě pro vás! Nejpopulárnější je mezi našimi zákazníky ošetření s použitím přístroje Reaction. To je skutečná alternativa plastické operace. Ošetření se provádí pro snížení výskytu celulitidy a odstranění lokalizovaných tukových zásob na různých částech těla.

Můžete nám přiblížit i další novinky?

Mikrodermabraze – nejnovější metoda omlazení, liftingu a regenerace pokožky broušením. Zabraňuje vzniku stařeckých skvrn, vrásek a záhybů. Přístroj je účinný pro odstranění jizev po akné a pigmentaci pokožky. Diamantové nástavce zajišťují vysoce kvalitní uvolňování zrohovatělých buněk a odstraňování odumřelých buněk z povrchu kůže. Mezoterapie je bezbolestná metoda elektromezoterapie bez použití jehly. Metoda je určena pro širokou škálu kosmetických ošetření obličeje a těla, jako jsou anti-aging, snížení výskytu vrásek, regenerace kolagenu, zpevňování a tonizace pokožky apod. Nabízíme také celou řadu masáží a fotoepilaci přístrojem Trios, který umožňuje odstranit chloupky jakékoliv barvy a hrubosti, a to v jakékoliv hloubce vlasového folikulu.

Na začátku našeho rozhovoru jste se zmínila o kouzelné kapsli. Mohla byste nám poskytnout podrobnější informace?

Kapsle SlimLinePODTM jsou výsledkem vyspělé technologie American Performance Labs. Toto je první řešení na světě, které je zcela integrované, efektivní a spolehlivé pro zlepšení celkového stavu organismu, rehabilitaci, ztrátu hmotnosti, normalizaci metabolismu, detoxikaci a celkové omlazení. Tato metoda je založena na restrukturalizaci fungování celého organismu. Postup si klade za cíl i nápravu poruch metabolismu lipidů a sacharidů, snížení rozsahu „pomerančové kůry“, redukci vrásek, ale i snížení rizika hypertenze, diabetes atd.

Jaké kosmetické prostředky používáte při své práci?

Pro kosmetické a spa procedury používáme italskou luxusní kosmetiku [comfort zone], která je jedničkou ve vývoji, výrobě a prodeji profesionálních kosmetických přípravků.